Özel Yazılım

Özel Yazılım Nedir?

Bütün işletmeler belli bir düzene göre çalışmalarını sürdürür. Sektör fark etmeksizin bir çalışma düzeni olamayan işletmenin başarılı olması beklenemez. Dünün hesaplamasını iyi yapıp yarın da yapacağı planlamaya uygun hareket edebilen işletmeler karlılığını sürekli olarak artırabilir. Ancak büyük şirketler manuel olarak bunu yapamaz.

Özel Yazılım Geliştirme
 Özel Yazılım Geliştirme
Yapılan bütün işlemlerin verisini tutmak işletmeler için son derece önemlidir. Veriyi analize etmek, bir insanın göremediği fırsatları ya da riskleri görebilmek açısından önemlidir. Günümüzde yazılımlar, firmaların iş akışında kullandığı tüm verileri otomatik olarak toplar, analiz eder ve firmanın her departmanı için faydalı çıkarımlarda bulunur. Yazılımlar, firmaların öngörülerinin gerçekleşme olasılıklarını artırırken, karlarını artırır. Diğer yandan olası kriz durumunda şoklara karşı dirençli olmalarını sağlar ve hazırlıksız yakalanmalarını önler.

Özel Yazılım Geliştirme- Markaya Özel Yazılım Geliştirme Teknomina com

Markaya Özel Yazılım Geliştirme

Özel Yazılıma Neden İhtiyaç Vardır?

Kısa zamanda varlıklarını bulundukları noktalardan çok ileriye ve daha kısa sürede taşıyan şirketler başarılı olur. Özel yazılım kullanıp rakiplerinizi geride bırakarak yapabilirsiniz. Bunun en büyük etkisi, özel yazılımların tam olarak o şirkette değiştirilmesi, eklenmesi, çıkarılması gerekenler gözetilerek tasarlanıyor olmasından kaynaklanır. Hazır yazılım paketlerinin şirketlerin ihtiyacına cevap verememesi özel yazılıma olan talebi arttırdı.

Şirketler bir problem yaşadığında özel yazılıma ihtiyaç duyarlar. Zira aynı problemi tekrar yaşamak istemez ve aynı riskleri göze alamaz. Elbette daha çok büyümek, karını artırmak amacıyla da özel yazılım kullanan şirketler vardır. Verimliliğe inanan, teknolojik gelişmelerden faydalanmak isteyen şirketler, özel yazılım kullanarak rakiplerinin de bir adım önünde olurlar. Kısaca maddeler halinde değinelim:

Özel Yazılım Geliştirme- Markaya Özel Yazılım Geliştirme- Özel Yazılım Geliştirme Teknikleri- Teknomina com

Markalaşmanın Önemi Nedir?


 • Büyümek
 • Karlılığı yükseltmek
 • Verimliliği arttırmak
 • Şirket içi yönetimi tek bir yerden sağlamak
 • Mobilleşmek
 • Hızlanmak
 • Tasarruf yapmak ve maliyetleri düşürmek
 • Teknolojinin gücünden faydalanmak
 • Hem şirket içi hem şirket çevresiyle sağlıklı iletişim kurmak

Özel Yazılım Firmaları Nasıl Çalışır?

TeknoMina Bilişim firması, hazır paket yazılımlara karşıdır ve şirketlere özel çözümler üretir. Bunun için firmamıza özel yazılım satın almak için başvuran şirketlerin, öncelikle taleplerini dinler ve ihtiyaçlarını anlamaya çalışırız.

Firmamız müşterileriyle iletişim halinde projeleri sürdürür. Müşterinin talep etmesi halinde ofisimizde ağırlarız, yüz yüze görüşme gerçekleştirip, proje yol haritasını belirleriz.  Her adımında müşteri onayı alarak ilerleriz. Firmamız tarafından tamamlanan proje, müşteri firmanın iş akışlarına entegre edilir. Bu süreçte de eğitim ve destek hizmeti sunmaya devam eder, firmanın yazılımı tamamen kendi başına kullanabilecek düzeye gelene kadar ortak çalışmalarımızı sürdürürüz.

https://teknomina.com/index.php/2022/01/07/ozel-yazilim-gelistirme/

Özel Yazılımın Sağlayacağı Avantajlar

 • Her türü değişime hazır olan, yeniliğe açık ve bu süreci kabul eden şirketler sonuca başarılı bir şekilde ulaştıklarında doğru bir adım attıklarının farkına varır. Çünkü özel yazılım ürünleri şirketler için pek çok açıdan avantaj sağlar.
 • Şirketlerin kendilerine özel iş akışları dikkate alınarak tasarlanır özel yazılımlar. Bu da şirketin ihtiyaç ve eksiklerini doğrudan gidermeye yönelik çözümler sağlar.
 • Özel yazılım mevcut altyapıya uygun olarak üretildiği için, yeni bir yazılımın şirket mevcut alt yapısına uyum sağlayıp sağlamayacağına dair ihtimaller tamamen ortadan kalkar.

Bu ve benzeri avantajları saymakla bitiremeyiz. Dolayısıyla özel yazılım tercih eden şirketlerin ortak özelliği; her şirketin avantajı sayılabilecek maliyetleri düşüre, zamandan tasarruf etme, her yerden erişilebilir olma ve çalışanların iş yükünü hafifletme gibi avantajlarından bahsetmek yanlış olmaz.

Bizimle İletişime Geçiniz

Özel Yazılım ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz TeknoMina Bilişim firmasının internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Merkezefendi Mahallesi, Tercüman Sitesi,  A-3 Blok, Daire:8, 34010 Zeytinburnu/İstanbul

Tel: 0532 069 92 44

Email: info@teknomina.com

TeknoMina Bilişim TeknoMina Bilişim

Kale Gündem Gazetesi Industrial Kitchen Equipment TeknoMina Bilişim
TeknoMina Bilişim hukuk Avukatlık

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski