Arabuluculuk Zorunlu mu?

Denge Arabuluculuk. Firmamız belirlenen tüm hukuk dallarında avukatlık ve arabuluculuk hizmetini profesyonelce gerçekleştirmektedir. Bu sayede almak istediğiniz sonucu, yıllar alan uzun dava süreçleri söz konusu olmadan hızlı bir biçimde alabilirsiniz.
Arabuluculuk Zorunlu mu?
Arabuluculuk Zorunlu mu?

Neden Denge Hukuk veya ArabuluculukFirması?

Arabuluculuk hizmetleri söz konusu olduğunda, başarılı bir danışmanlık hizmeti almak, kişilerin istediği sonuçlar adına hayatı önem taşımaktadır. Neden bizimle çalışmalısınız?

İstanbul Denge Hukuk bürosu hizmet vermeye başladığı günden bu yana istenilen sonuçlar almayı başaran arabuluculuk firmaları arasında yer almaktadır.

Her geçen gün danışan ailemiz büyümekte ve çok sayıda olumlu sonuç almayı başaran avukat kadromuz da aynı oranda artmaktadır.

Geçmişte gerçekleştirdiğimiz arabuluculuk hizmetleri bu günümüze referans olan başarılı projelere dönüşmüştür.

Arabuluculuk hizmetinin konusu ile ilgili araştırma, analiz ve temellendirme işlemleri yine büromuzda yapılmaktadır. Bağlı uzman hukuk insanlarında verilmektedir. Bu sayede sonucun alınması için farklı bir kişi ya da kurumla çalışmanız gerekmez. Tüm süreç tek bir merkezden firmamız garantisiyle yönetilir.

Arabuluculuk fiyatları, hizmet öncesinde sizlere sunulduğundan ödeme bazında beklenmedik kalemlerle karşılaşmanız söz konusu değildir. Büromuzdan aldığınız arabuluculuk hizmeti için belirlenen kalemler dışında herhangi bir ücret talep edilmez.

Denge Arabuluculuk İletişim

Abdurrahman Nafiz Gürman Mh.
General Ali Rıza Gürcan Cd. No:31
Metropol Center İş Merkezi K.1 No:5 Merter / İSTANBUL

yazının tamamını okumak için linke tıklayınız.
Hukuk Avukatlık

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski